MS vo futbale 2022
MS vo futbale 2022

Bábkarská Bystrica Tour 2018

Bábkarská Bystrica Tour 2018

„Svet sa nekončí za vaším plotom. Práve naopak, tam sa všetko iba začína..." To sú slová Mariána Pecka, režiséra a umeleckého šéfa Bábkového divadla na Rázcestí v Banskej Bystrici. Už niekoľko rokov vytvára spolu s ostatnými Medzinárodný festival súčasného bábkového divadla pre deti a dospelých Bábkarská Bystrica. Ten sa začína v Banskej Bystrici už tento piatok a má mnoho zaujímavých hostí a sprievodných podujatí. Na Mariána Pecka sa obrátila redaktorka Jarmila Vitovičová:

Bábkarská Bystrica Tour 2018 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Od 5. do 9. októbra 2018 sa v Banskej Bystrici a šiestich ďalších obciach Banskobystrického kraja uskutoční 21. ročník najväčšieho festivalu bábkového divadla na Slovensku. Bábkarská Bystrica Tour 2018 ponúkne predstavenia pre detské i dospelé publikum, scénické diela, viac než stovky umelcov, sprievodné a paradivadelné aktivity, platformu pre rodiny s deťmi v divadelnom šapite a iné inšpirácie bábkodivadelného sveta.

Redaktor banskobystrického rozhlasového štúdia Egon Tomajko si vo štvrtok 27. 9. 2018 pozval ako hostí naladených na Devín organizátorov tohto  festivalu Ivetu Škripkovú a Mariána Pecka

L 27. 9. 2018-O festivale Bábkarska Bystrica Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Foto/Zdroj: z oficiálneho vizuálu podujatia

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame