Tour de France 2022
Tour de France 2022

V Galérii Slovenského rozhlasu je inštalovaná výstava Ľudské bytosti

V Galérii Slovenského rozhlasu je inštalovaná výstava Ľudské bytosti

Na ploche 1350 m2 dostávajú priestory Galérie v SRo nový život. História výstav siaha do konca 80-tych rokov a nový kurátorský tím našej galérie má vysoké ambície. Chce dostať tieto priestory na nielen výstavnú, ale aj kultúrnu mapu mesta. Dnes sa u nás otvára prvá zásadná výstava novej éry, ktorú si bola pozrieť aj Jarmila Vitovičová. Volá sa Ľudské bytosti a jej kurátorom je Ivan Jančár, ktorý je zároveň projektovým manažérom galérie:

Ľudské bytosti výstava v Galérii SRo Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.V Galérii SRo je už dva týždne inštalovaná zaujímavá výstava s názvom Ľudské bytosti. Nájdete na nej diela takých autorov ako Ján Berger, Robert Bielik, Matej Krén, Ildikó Pálová, Štefan Papčo, Rastislav Podoba, Peter Rónai, Veronika Rónaiová, či Daniel Fischer. Práve on vystavuje svoju poslednú tvorbu, o ktorej porozprával viac Jarmile Vitovičovej:

Daniel Fischer o výstave Ľudské bytosti Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.Výstava potrvá do polovice apríla 2022.

Foto/Zdroj: RD

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame