Kritikon venovaný osobnostiam Rádia Devín

Kritikon venovaný osobnostiam Rádia Devín

V premiére v stredu 5. 10. o 20:00 v RD.

Tento rok si Rádio Devín pripomína svoje 50. výročie. Pri tejto príležitosti sa september niesol v duchu veľkých osláv. Začiatkom mesiaca to bol aj v našom vysielaní v priamom prenose galavečer a napokon minulý piatok zaznel v priamom prenose mimoriadny koncert.

V rámci neho Rádio Devín ocenilo 10 osobností - rozhlasákov a rozhlasáčok - za ich prácu v tomto médiu. Cenu Rádia Devín dostali hudobná redaktorka Etela Čárska, hlásateľka Jana Hanúsková, režisérka a herečka Hana Makovická, dramaturgička a autorka Beáta Panáková, publicistka a autorka Gabriela Rothmayerová, literárny redaktor a dokumentarista Ján Bábik, majster zvuku Peter Janík, rozhlasový dramaturg Milan Materák, literárny redaktor Oleg Pastier - in memoriam a dramaturg a režisér Ján Uličiansky. Hana Rodová si nenechala ujsť možnosť tieto osobnosti osloviť, a tak vznikla nahrávka diskusnej relácie Kritikon, ktorú si budete môcť vypočuť v premiére už dnes večer. Nasleduje krátka ukážka:

Kritikon venovaný osobnostiam Rádia Devín - ukážka Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.Foto/Zdroj: RTVS

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame