Kúl-túr na festivale Kiosk v Žiline

Kúl-túr na festivale Kiosk v Žiline

Vysielame naživo v piatok 29. 7. od 16:00 do 20:00 v Rádiu Devín.

Už po tretíkrát Rádio Devín vyráža na letný festival v rámci špeciálneho cyklu Kúl-túr. Po festivale KVANTUM v Topoľčanoch a Slovenskom alternatívnom lete na hrade Bzovík, môžete  našich moderátorov Tomáša Bartoňka a Andreu Makýšovú Volárovú stretnúť v Novej synagóge na festivale KIOSK v Žiline. Už tento piatok vám priamo z miesta diania prenesú aj na frekvencie Rádia Devín festivalovú atmosféru prostredníctvom rozhovorov s účinkujúcimi. Hovoriť budú s Lukášom Karáskom, členom súboru experimentálneho fyzického divadla Tyhle, dozviete sa, čo je Opera Concrete. Súčasťou priameho prenosu bude aj diskusia so zástupcami centier nezávislej kultúry s názvom: Kto si homo culturalis?

Festivalovým návštevníkom prinesieme aj vhľad do vysielania rádia prostredníctvom špeciálneho vydania našich pravidelných formátov, napríklad skladateľ, saxofonista, hudobný performer a teoretik hudby Miro Tóth pripravil pre poslucháčov špeciálne vydanie relácie Čo dnes počúva.

Viac program a témy tretieho festivalového špeciálu predstavuje Tomáš Bartoněk:

Work in progress 29.7.22 - Tomáš Bartoněk o Kúl-Túr na Kiosku Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.Pomoc Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


Foto/Zdroj: RTVS

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame